.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار برگزیده
جلسه شورای اسلامی استان
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: برای بهبود وضعیت محیط زیست قم نیازمند مشارکت جدی شوراهای شهر و روستا هستیم قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: بدون تردید برای بهبود شرایط و وضعیت محیط زیست استان نیازمند همکاری و مشارکت جدی شوراهای اسلامی هستیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی در جلسه شورای اسلامی استان قم در سخنانی اظهار داشت: ارتقاء شاخص های محیط زیستی در روستاها و شهرهای استان، از جمله وظایف مهم و اولویت هایی است که باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

وی بر ضرورت توجه و آگاهی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نسبت به مشکلات و چالش های زیست محیطی استان قم تأکید کرد و گفت: بدون تردید برای بهبود شرایط و وضعیت محیط زیست استان نیازمند همکاری و مشارکت جدی شوراهای اسلامی هستیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به برخی مشکلات محیط زیستی در شهرها و روستاهای استان به ویژه صنایع آلاینده و پسماندها، خاطرنشان کرد: برای مقابله با هر نوع آلودگی و جلوگیری از تخریب مراتع و گونه های گیاهی و جانوری، باید برنامه ریزی و اقدامات جدی با مشارکت شوراهای اسلامی شهر و روستا انجام پذیرد.
 
امتیاز دهی