.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار برگزیده
هیأت مدیره نذر طبیعت
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: سرشت طبیعت دوست کودکانمان را حفظ و تقویت کنیم قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: برای دستیابی به محیط زیست سالم و پایدار در سال های آینده، باید سرشت طبیعت دوست کودکان و نسل آینده ساز کشورمان را حفظ و تقویت کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی در دیدار هیأت مدیره تشکل مردم نهاد «نذر طبیعت» گفت: آموزش، فرهنگسازی و افزایش تعهد اجتماعی نسبت به محیط زیست، یکی از مهمترین رویکردهایی است که باید با جدیت آن را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه انسان ها ذاتاً طبیعت دوست بوده و باید این سرشت معنوی وحس درونی را در نسل آینده ساز کشورمان حفظ و تقویت کنیم، اظهار داشت: متأسفانه تا کنون در تقابل با طبیعت و محیط زیست بسیاری از اندوخته های ارزشمند خود را از دست داده ایم و امروز سلامت انسان و زمین با مخاطرات جدی مواجه شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم بر آموزش و فرهنگسازی زیست محیطی در میان کودکان و نوجوانان تأکید کرد و گفت: برای دستیابی به محیط زیست سالم و پایدار باید آگاهی و شناخت کافی نسبت به محیط زیست و خطراتی که از نابودی آب، زمین و هوا گریبانگیر انسان ها می شود، در جامعه افزایش یابد.

خاطرنشان می شود در این جلسه مقرر شد تا با همکاری و مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم و تشکل «نذر طبیعت» پایگاه سیار محیط زیست ایجاد شده و با حضور در مراکز جمعیتی به ویژه روستاها و اماکن توریستی، برخی مبانی و مفاهیم زیست محیطی برای اقشار مختلف مردم تبیین شود.

 
امتیاز دهی