.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار برگزیده
دیدار با فرمانده نیروی انتظامی
فرمانده نیروی انتظامی استان قم: باید امنیت و آرامش مردم در حوزه محیط زیست را فراهم بیاوریم قم ـ فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: همه دستگاههای اجرایی باید سهم خود را در تأمین امنیت و آرامش مردم در حوزه محیط زیست بدانند و به آن عمل کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سردار کاظم مجتبایی در دیدار مدیرکل و معاونان این اداره کل در سخنانی اظهار داشت: همه دستگاههای اجرایی با همکاری و مشارکت یکدیگر و هم افزایی ظرفیت ها و توانمندی ها، هرچه بیشتر و بهتر می توانند وظایف و تکالیفی که برعهده دارند را به انجام برسانند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه مسائل زیست محیطی، اقدامات اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم برای تأمین سلامت عمومی جامعه را مثبت و مؤثر ارزیابی کرد و گفت: همه دستگاههای اجرایی باید سهم خود را در تأمین امنیت و آرامش مردم در حوزه محیط زیست بدانند و به آن عمل کنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با بیان اینکه در حوزه محیط زیست باید نگاه جامع و فراگیر داشته باشیم، خاطرنشان کرد: پاسگاه های انتظامی که در نزدیکی مناطق طبیعی و زیستگاههای حساس استان مستقر شده اند، تعامل و مشارکت خود را در جهت مقابله با تخلفات زیست محیطی به ویژه در حوزه شکار و صید گسترش خواهند داد.

وی در پایان بر ضرورت افزایش دانش و آگاهی پرسنل نیروی انتظامی نسبت به مسائل زیست محیطی و قوانین و ضوابط حساس در این حوزه تأکید کرد و گفت: پلیس راهور استان قم در برخورد با خودروهای دودزاد و فاقد معاینه فنی در استان قم کاملا جدی است و در آینده نیز این طرح را با نظارت هرچه بیشتر ادامه می دهد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم نیز در این دیدار از همکاری و همدلی نیروهای انتظامی در انجام مأموریت های حفاظتی در مناطق و زیستگاههای طبیعی استان قدردانی کرد و گفت: این اداره کل با محدودیت های شدید اعتباری و نیروی انسانی مواجه است و برای دستیابی به اهداف خود نیازمند مشارکت همه دستگاههای اجرایی است.

تورج همتی با اشاره به اجرای قانون هوای پاک در استان قم بدون مماشات با متخلفان و ظرفیت های گسترده ای که در این قانون وجود دارد، تصریح کرد: وضعیت آلودگی هوا در کلانشهر قم به سمت دیگر کلانشهرهای آلوده کشور پیش می رود و باید اقدامات جدی در این جهت را در دستور کار قرار دهیم.
 
امتیاز دهی