.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
جلیقه ضدگلوله
1397/2/4 سه‌شنبه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: محیط بانان قمی به جلیقه ضدگلوله مجهز شدند قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: به منظور افزایش ضریب امنیتی محیط بانان در برخورد با متخلفان، محیط بانان قمی به جلیقه ضدگلوله و تجهیزات انفرادی مجهز شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی با اشاره به اختصاص جلیقه ضدگلوله به محیط بانان سراسر کشور در سخنانی اظهار داشت: همزمان با روز جهانی زمین پاک، محیط بانان قمی نیز در راستای انجام بهتر وظایف خود در حفاظت از محیط زیست، به جلیقه ضدگلوله و تجهیزات انفرادی دیگر مجهز شدند.

وی با اشاره به خطرها و آسیب هایی که از سوی متخلفان و افراد سودجو متوجه محیط بانان شده و گاهی مورد تیراندازی قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: تأمین تجهیزات و امکانات مناسب برای محیط بانان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که باید از سوی مسؤولان امر به شدت مورد توجه قرار بگیرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در پایان ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای محیط بان سراسر کشور تصریح کرد: محیط بانان هویت و شناسنامه سازمان حفاظت محیط زیست بوده و باید حضوری فعال و جسورانه در زیستگاه های طبیعی و در برخورد با متخلفان داشته باشند و از وقوع هرگونه تخلف پیشگیری کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر