.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
شورای روابط عمومی ها
1397/2/1 شنبه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: روابط عمومی های دستگاههای اجرایی در راستای فرهنگسازی زیست محیطی در جامعه کوشا باشند قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: روابط عمومی های دستگاههای اجرایی با توجه به نقش و جایگاه خود در تعامل با اقشار مختلف مردم، می توانند در فرهنگسازی زیست محیطی در جامعه نقش مهمی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی در جمع مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان قم به مناسبت روز جهانی زمین پاک گفت: آموزش و فرهنگسازی مهمترین اقدام در راستای حفظ و حراست از محیط زیست است و در این جهت همه نهادها و سازمان های دولتی باید مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به نقش روابط عمومی ها در تعامل و ارتباط با اقشار مختلف مردم و فرهنگسازی در جامعه، خاطرنشان کرد: بهبود وضعیت محیط زیست و جلوگیری از تخریب طبیعت باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود و در این جهت روابط عمومی های دستگاههای اجرایی می توانند بهترین نقش را ایفا نمایند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به برخی چالش ها و مشکلات زیست محیطی به ویژه خشکسالی و کمبود شدید منابع آبی در سال جاری، تصریح کرد: همه مردم و مسؤولان برای گذر از این مشکلات باید دست به دست هم داده و برنامه ریزی دقیق و کارشناسی در سریعترین زمان ارائه شود.

وی ضمن گرامیداشت روز جهانی زمین پاک، شعار «نه به کیسه های پلاستیکی» را مورد توجه قرار داد و گفت: باید با تکیه بر آموزه های بلند ایرانی و اسلامی، هرچه بیشتر در راستای حفاظت از محیط زیست کوشا باشیم و برای داشتن زندگی بهتر و سالم تر، زمین مان را شر آلودگی ها نجات دهیم.

گفتنی است در پایان این مراسم بسته های آموزشی محیط زیستی همراه با کیسه های پارچه ای به مناسبت روز زمین پاک در میان مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان قم توزیع شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر