.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
احمدی علی
1397/2/15 شنبه رئیس اداره حقوقی محیط زیست استان قم: 150 اخطاریه برای واحدهای آلاینده صنعتی در سال گذشته صادر شده است قم ـ رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در سال 96 بر اساس گزارش کارشناسان و مأموران اجرایی این اداره کل 150 مورد اخطاریه برای واحدهای صنعتی در استان صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، علی احمدی با اشاره به عملکرد اداره حقوقی این اداره کل در سال گذشته در سخنانی اظهار داشت: در سال 96 بر اساس گزارش کارشناسان و مأموران اجرایی این اداره کل 150 مورد اخطاریه برای واحدهای صنعتی در استان صادر شده است.

وی با بیان اینکه به دلیل عدم توجه به اخطاریه ها و رعایت مقررات زیست محیطی، برای 32 واحد آلاینده صنعتی در مراجع قضایی پرونده تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد برای 16 واحد صنعتی رأی محکومیت قطعی صاده شده است که 3 مورد آنها پلمپ شده و مابقی آنها در حال رسیدگی است.

رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در ادامه افزود: در ارتباط با تخلفات شكار و صید در سطح استان، بر اساس پايش مستمر و گزارش محیط بانان و ضابطین این اداره کل، 27 پرونده قضایی برای متخلفان تشکیل و یا تعهدنامه اخذ شده و حیوانات زنده کشف شده نیز، پس از تیمار و نگهداری اولیه به دامان طبیعت بازگردانده شدند.

وی در پایان با اعلام آمادگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در برخورد با متخلفان زیست محیطی در عرصه های گوناگون، تصریح کرد: همشهریان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفات در حوزه شکار و صید و آلودگی های زیست محیطی در استان قم گزارش خود را با شماره تلفن 02532602981 در میان بگذارند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر