.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار برگزیده
بازدید سلفچگان
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: واحدهای آلاینده صنعتی در سلفچگان به شدت تحت کنترل و نظارت قرار دارند / با هرگونه آلودگی زیست محیطی در قم بدون اغماض و مسامحه برخورد می شود قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: واحدهای آلاینده صنعتی در سطح استان به ویژه بخش سلفچگان کاملا تحت کنترل و نظارت این اداره کل قرار داشته و با هرگونه ایجاد آلودگی بدون اغماض و مسامحه برخورد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی در بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی از واحدهای صنعتی بخش سلفچگان گفت: بدون تردید امنیت و سلامت مردم در اولویت نخست قرار داشته و هیچ واحد صنعتی بزرگ و کوچکی نباید به بهانه تولید و اشتغال، سلامت عمومی جامعه را به خطر بیندازد.

وی با بیان اینکه قانون هوای پاک در سال جاری با جدیت و قاطعیت در استان قم اجرا خواهد شد، اظهار داشت: واحدهای آلاینده صنعتی کاملا تحت کنترل و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قرار داشته و با هرگونه ایجاد آلودگی بر اساس ضوابط قانونی و بدون اغماض و مسامحه برخورد خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به نارضایتی جمعی از ساکنان بخش سلفچگان از آلودگی های زیست محیطی در این بخش، خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهای صنعتی پس از دریافت اخطارهای لازم بر اساس نوع و میزان آلودگی آنها، در حال رفع مشکلات زیست محیطی خود تحت نظارت این اداره کل هستند.

وی در پایان بر ضرورت مشارکت همه مردم برای شناسایی و مقابله با تخلفات و آلودگی های زیست محیطی در عرصه های گوناگون تأکید کرد و گفت: واحدهای آلاینده صنعتی، معدنی و خدماتی که پس از دریافت اخطاریه نسبت به اصلاح سیستم و رفع آلودگی خود در مهلت مقرر اقدام نکنند بلافاصله پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال و از ادامه کار آنها ممانعت بعمل می آید.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر