.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار برگزیده
نیروگاه سیکل ترکیبی
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: برنامه مدیریت جامع محیط زیستی نیروگاه سیکل ترکیبی قم تدوین و ارائه شود قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی قم باید برنامه مدیریت جامع محیط زیستی خود را هرچه سریعتر تدوین و ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، تورج همتی در بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی قم به همراه مدیرکل دفتر فنی استانداری قم در سخنانی اظهار داشت: نگاه و رویکرد مدیران صنایع به مسأله محیط زیست و میزان تعهد و دغدغه مندی آنها نسبت به رعایت قوانین و ضوابط زیست محیطی بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه متأسفانه نیروگاه سیکل ترکیبی قم در شرایط وارونگی هوا در پاییز و زمستان از گازوئیل استفاده می کند، گفت: 30 درصد آلودگی هوای شهر قم ناشی از نیروگاه برق قم بوده و مسؤولان استان باید با رایزنی و پیگیری لازم، استفاده همیشگی از سوخت گاز را برای این نیروگاه فراهم بیاورند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم توجه ویژه واحدهای صنعتی به استفاده از فناوری های نوین، مدیریت مصرف انرژی، دفع اصولی پسماندها و گسترش فضای سبز را بسیار مهم دانست و گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی قم باید برنامه مدیریت جامع زیست محیطی خود را هرچه سریعتر تدوین و ارائه کند.

وی با بیان اینکه این اداره کل به دنبال هم اندیشی و تعامل با واحدهای صنعتی در راستای تحقق توسعه پاک و پایدار در استان قم است، تصریح کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی قم باید بر اساس برنامه زمانبندی شده مشخص، سیستم پایش آنلاین و برخی استانداردهای لازم زیست محیطی را راه اندازی کند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر