.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 7e0515f
 • مدیرکل حفاظت محیط زیت استان قم:
  چالش های محیط زیست استان قم محور پایان نامه های دانشجویی باشد
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: سوق دادن پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی به سمت و سوی برطرف کردن چالش های محیط زیست استان قم ضروری است.
 • 1397/7/24 سه‌شنبه2018-10-16T10:09:17+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار معاون و کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی قم در سخنانی اظهار داشت: امروز برای گذر از بحران ها و چالش های زیست محیطی، به شدت نیازمند ارائه راهکارهای علمی و عملیاتی از سوی نخبگان دانشگاهی هستیم.

  وی با اشاره به جایگاه ارزشمند دانشگاه ها در توسعه علم و آگاهی در جامعه، خاطرنشان کرد: محققان و پژوهشگران باید ضمن شناخت مشکلات و معضلات زیست محیطی کشورمان و تلاش برای شناساندن آن به مردم و مسؤولان، دانش و تجربه خود در حوزه محیط زیست را نیز به شکل چشمگیری ارتقاء داده و از جدیدترین یافته های علمی در این عرصه آگاهی داشته باشند.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اعلام آمادگی کامل برای همکاری و مشارکت با مراکز علمی و آموزشی استان، ویژگی های خاص جغرافیایی و اکوسیستمی قم را مورد توجه قرار داد و گفت: فرهنگسازی و اطلاع رسانی زیست محیطی در میان دانشجویان و قشر فرهیخته کشورمان بسیار مهم و ضروری است.

  وی با بیان اینکه آموزه های زیست محیطی نباید در حد کلاس درس باقی بماند، بر ضرورت سوق دادن پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی به سمت و سوی برطرف کردن چالش های محیط زیست استان قم تأکید کرد و گفت: آلودگی هوا، مقابله با گرد و غبار، مدیریت پسماند و تأمین حقابه های زیست محیطی از موضوعات دارای اولویت در پژوهش های علمی خواهد بود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ