.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 7e0515f
 • مدیرکل حفاظت محیط زیت استان قم:
  چالش های محیط زیست استان قم محور پایان نامه های دانشجویی باشد
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: سوق دادن پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی به سمت و سوی برطرف کردن چالش های محیط زیست استان قم ضروری است.
 • 1397/7/24 سه‌شنبه2018-10-16T10:09:17+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار معاون و کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی قم در سخنانی اظهار داشت: امروز برای گذر از بحران ها و چالش های زیست محیطی، به شدت نیازمند ارائه راهکارهای علمی و عملیاتی از سوی نخبگان دانشگاهی هستیم.

  وی با اشاره به جایگاه ارزشمند دانشگاه ها در توسعه علم و آگاهی در جامعه، خاطرنشان کرد: محققان و پژوهشگران باید ضمن شناخت مشکلات و معضلات زیست محیطی کشورمان و تلاش برای شناساندن آن به مردم و مسؤولان، دانش و تجربه خود در حوزه محیط زیست را نیز به شکل چشمگیری ارتقاء داده و از جدیدترین یافته های علمی در این عرصه آگاهی داشته باشند.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اعلام آمادگی کامل برای همکاری و مشارکت با مراکز علمی و آموزشی استان، ویژگی های خاص جغرافیایی و اکوسیستمی قم را مورد توجه قرار داد و گفت: فرهنگسازی و اطلاع رسانی زیست محیطی در میان دانشجویان و قشر فرهیخته کشورمان بسیار مهم و ضروری است.

  وی با بیان اینکه آموزه های زیست محیطی نباید در حد کلاس درس باقی بماند، بر ضرورت سوق دادن پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی به سمت و سوی برطرف کردن چالش های محیط زیست استان قم تأکید کرد و گفت: آلودگی هوا، مقابله با گرد و غبار، مدیریت پسماند و تأمین حقابه های زیست محیطی از موضوعات دارای اولویت در پژوهش های علمی خواهد بود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ