.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: ee496c9
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  کارگروه محیط زیست در صدا و سیمای مرکز قم تشکیل می شود
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: کارگروه محیط زیست با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی، صاحبنظران و فعالان رسانه ای و زیست محیطی در صدا و سیمای مرکز قم تشکیل خواهد شد.
 • 1397/8/22 سه‌شنبه2018-11-13T10:57:09+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم گفت: عدم آگاهی و غفلت نسبت به بایدها و نبایدهای زیست محیطی در کشورمان، موجب بروز و ظهور بحران ها و چالش های متعددی در این حوزه در سالهای گذشته شده است.

  وی با اشاره به ظرفیت های زیست محیطی استان قم، بر ضرورت مقابله با عوامل تخریب محیط زیست در راستای تأمین سلامت جامعه و تضمین آینده فرزندانمان تأکید کرد و گفت: امروز باید بیش از هر زمان دیگری، مردم و مسؤولان را نسبت به اهمیت محیط زیست و راهکارهای حفظ و حراست از این مواهب الهی آگاه کنیم.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به نقش و جایگاه بی بدیل صدا و سیما در آگاهی بخشی و فرهنگسازی در جامعه، ابلاغ سیاست های کلی محیط زیست از سوی مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار داد و گفت: دستگاههای اجرایی نباید با بخشی نگری و مدیریت جزیره ای، محیط زیست را در اولویت های آخر قرار دهند.

  وی ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش های صورت گرفته در صدا و سیمای مرکز قم در حوزه اطلاع رسانی زیست محیطی در جامعه، خواستار مشارکت هرچه بیشتر و توسعه همکاری های فیمابین شد و گفت: امیدواریم هرچه سریعتر کارگروه محیط زیست با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی، صاحبنظران و فعالان رسانه ای و زیست محیطی در صدا و سیمای مرکز قم تشکیل شود.

  حجت الاسلام و المسلمین محمد لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم نیز در این نشست با بیان اینکه امروز مسأله محیط زیست هرچه بیشتر مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است، از آمادگی کامل این مجموعه برای تحقق اهداف زیست محیطی در جامعه و آگاهی بخشی و فرهنگسازی مؤثر در این حوزه حساس و مهم شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ