اخبار و گزارش ها
.
1398/12/28 چهارشنبهwww.doe.ir
مدیر روابط عمومی محیط زیست قم:
قم ـ مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: برنامه زیست محیطی «مهربانی با طبیعت» در ایام نوروز، هر روز از ساعت 12:30 از رادیو قم روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید محمدرضا بهشتی پور با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز در سخنانی اظهار داشت: آموزش، اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و فرهنگسازی زیست محیطی در جامعه، از مهمترین رویکردهایی است که برای پاسداری از محیط زیست باید به آن توجه داشته باشیم.

وی بر ضرورت بهره مندی از رسانه ها در جهت رساندن پیام های زیست محیطی به مخاطبان تأکید کرد و گفت: در همین راستا برنامه زیست محیطی «مهربانی با طبیعت» در ایام نوروز در 14 قسمت، هر روز از ساعت 12:30 به مدت 10 دقیقه بر روی آنتن می رود.

وی در ادامه افزود: گزارش عملکرد اداره کل در سال 98، اسلام و محیط زیست، محیط زیست و مشارکت های مردمی، محیط زیست شهری، معرفی جاذبه های اکوتوریسم قم، حیات وحش استان قم، اخلاق گردشگری در طبیعت، مدیریت پسماند، خانواده و محیط زیست، ساختمان های سبز، نه به پلاستیک، محیط زیست و خیرین و روز طبیعت، از جمله موضوعات مطرح شده در این مجموعه رادیویی است.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در پایان تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشورمان، امیدواریم همشهریان محترم با ماندن در خانه در این ایام، زمینه کنترل و ریشه کن شدن این بیماری منحوس را فراهم آورده و در راستای تأمین سلامت عمومی جامعه گام بردارند.