.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: fee8e6d
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  دانش آموزان باید در حوزه محیط زیست مطالبه گر باشند
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشورمان، باید از هم اکنون در حوزه محیط زیست آگاه و مطالبه گر باشند.
 • 1398/7/20 شنبه2019-10-12T09:05:36+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: امروز آثار مخرب غفلت و بی توجهی به محیط زیست در گذشته، هرچه بیشتر در کشورمان خودنمایی کرده و ما شاهد بحران ها و چالش های متعدد زیست محیطی هستیم.

  وی با اشاره به تأثیرگذاری و اهمیت فعالیت های فرهنگی و آموزشی در میان کودکان و نوجوانان، خاطرنشان کرد: دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشورمان، باید از هم اکنون در حوزه محیط زیست آگاه، دغدغه مند و مطالبه گر بوده و به آسانی از کنار اینگونه مسائل و مشکلات عبور نکنند.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به همکاری های گسترده شکل گرفته با نظام آموزش و پرورش در سال های اخیر، تصریح کرد: اجرای طرح «یک ساعت با محیط بان» و تدریس مطالب و کتاب های درسی در حوزه محیط زیست، اقدامات مثبت و مؤثری بوده است که همچنان با جدیت در حال انجام و پیگیری است.

  وی از برگزاری دوره آموزشی زیست محیطی ویژه مربیان پیش دبستانی در استان قم در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اجرای طرح «مدیریت سبز» در مدارس نیز موضوع بسیار جدی است که باید با همکاری و مشارکت دستگاههای اجرایی مرتبط، در استان عملیاتی شود.

  حمیدرضا شیخ الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم نیز در این دیدار با بیان اینکه آموزش موجب تغییر در رفتار فرد و جامعه می شود، اظهار داشت: در مدارس استان قم برای آموزش و فرهنگسازی زیست محیطی فعالیت هایی از جمله استفاده کمتر از کاغذ و تفکیک زباله با جدیت پیگیری می شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ