اخبار
1394/4/29 دوشنبه تقدیر از فعالان اطفاء حریق در منطقه پلنگ دره استان قم قم ـ محیط بانان و کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم که در اطفاء حریق منطقه حفاظت شده پلنگ دره مجاهدانه تلاش کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، محیط بانان و کارشناسان این اداره کل که در عملیات اطفاء حریق منطقه حفاظت شده پلنگ دره مجاهدانه تلاش کرده و حتی دو نفر از آنها دچار مصدومیت شده بودند، با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در این مراسم ضمن قدردانی از همکاری و هماهنگی همه نهادهایی که در اطفاء حریق منطقه پلنگ دره به خوبی نقش ایفا کرده بودند، خاطرنشان کرد: در حادثه آتش سوزی در این منطقه حقیقتا هماهنگی و مشارکت بسیار مناسبی را از فرمانداری قم، بخشداری سلفچگان، ادارات کل منابع طبیعی و مدیریت بحران، هلال احمر و نیز تشکل های مردم نهاد زیست محیطی شاهد بودیم.
سید رحمان دانیالی بر ضرورت تجهیز امکانات و تخصیص اعتبارات لازم جهت آمادگی و مقابله با حوادث غیرمترقبه در مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همت و تلاش مضاعف بتوانیم به خوبی از مواهب الهی حراست کرده و امانتداران خوبی برای نسل های آینده باشیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر خود در خصوص متن فوق
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر