اخبار
1394/3/11 دوشنبه برگزاری جشنواره «ندای سلامت» با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم قم ـ جشنواره فرهنگی ورزشی «ندای سلامت» با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم و جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در بوستان شهید بنیادی شهر قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، جشنواره فرهنگی ورزشی «ندای سلامت» با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم و جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در بوستان شهید بنیادی شهر مقدس قم برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در این جشنواره که به مناسبت هفته بدون دخانیات و با همکاری و مشارکت برخی دستگاههای اجرایی مرتبط برگزار شده بود، مشاوره روانشناسی و تست تنفس به صورت رایگان برای بازدیدکنندگان انجام شد.
همچنین با حضور کارشناسان، کارگاههای سرگرمی و مسابقه با عنوان نفس پاک برای کودکان 5 تا 12 سال برگزار شد و طی آن کودکان با مضرات و آسیب های استعمال دخانیات برای انسان و محیط زیست به خوبی آشنا شدند.
گفتنی است 31 ماه می مصادف با 10 خرداد سالروز جهانی بدون دخانیات و 4 تا 10 خردادماه نیز هفته ملی بدون دخانیات با شعار «زندگی بدون دخانیات حقی برای همه» نام گرفته است و در این هفته اقدامات و فعالیت هایی در جهت ارتقاء سطح آگاهی عمومی به ویژه در بین نسل جوان، نوجوان و زنان کشور صورت می پذیرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر خود در خصوص متن فوق
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر