اخبار
1394/4/25 پنجشنبه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم: تصفیه فاضلاب در قم بسیار مهم و ضروری است قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به محدودیت منابع آبی در قم بر ضرورت تصفیه مجدد فاضلاب در استان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رحمان دانیالی در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در سخنانی اظهار داشت: با توجه به محدودیت شدید منابع آبی و خشکسالی های چندسال گذشته، تصفیه فاضلاب بر اساس استانداردهای لازم و استفاده مجدد آن بسیار ضروری است.
وی در ادامه افزود: مدیریت صحیح و تصفیه اصولی پساب ها قطعا در صرفه جویی و کاهش مصرف آب در بخش های کشاورزی، صنعت و فضای سبز بسیار تاثیرگذار خواهد بود و مسوولان امر باید با توجه به اهمیت این مساله در هدررفت منابع آبی، همه زمینه ها و تمیهدات لازم برای انجام این مهم را فراهم بیاورند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در پایان با اشاره به لزوم گسترش تعاملات و همکاری ها با شرکت آب و فاضلاب استان در جهت حفظ و حراست از منابع آبی، خاطرنشان کرد: تامین حقابه های زیست محیطی تالابها و رودخانه های استان قم در جهت کاهش میزان گرد و غبار و ریزگردها در مرکز کشور و احیای زیستگاههای طبیعی استان بسیار اهمیت دارد.
عبدالحمید توکلی بینا مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز در این دیدار ضمن بررسی و ارایه گزارشی از وضعیت شبکه توزیع آب و جمع آوری فاضلاب شهر قم، تکمیل شبکه پساب را نیازمند تخصیص اعتبارات لازم دانست و بر توسعه هرچه بیشتر همکاری های فیمابین تاکید کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر خود در خصوص متن فوق
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر