اخبار و گزارش ها

.

دستاوردهای زیست محیطی صنعت قم در نمایشگاه محیط زیست به نمایش گذاشته می شود

قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در نمایشگاه بین المللی محیط زیست که اسفندماه در تهران برگزار می شود، جدیدترین دستاوردها و راهکارهای کنترل آلودگی های زیست محیطی در واحدهای صنعتی استان، به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی با اشاره به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران گفت: این نمایشگاه بستر مناسبی برای نمایش و ارائه فعالیت ها، برنامه ها، اقدامات و دستاوردهای زیست محیطی در حوزه های گوناگون است.

وی دستیابی به توسعه و پیشرفت پایدار را مستلزم رعایت شاخص ها و مؤلفه های زیست محیطی دانست و گفت: بدون تردید اگر صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی نسبت به رعایت بایدها و نبایدهای زیست محیطی اهتمام داشته باشند، توسعه و پیشرفت می تواند همراه و همگام با بهبود وضعیت محیط زیست باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از ارائه جدیدترین دستاوردها و راهکارهای کنترل آلودگی های زیست محیطی در واحدهای صنعتی استان در نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران خبر داد و گفت: ما همواره تلاش کرده ایم تا در راستای رونق تولید در استان، فعالان صنعتی را با اهداف و برنامه های زیست محیطی همدل و همراه کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از 14 لغایت 17 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود، تصریح کرد: در این نمایشگاه مجموعه های تولیدی، صنعتی و خدماتی، مراکز آموزشی و تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان، مجموعه های فرهنگی و گردشگری، سازمان های مردم نهاد و دستگاههای اجرایی و خدماتی حضور و مشارکت دارند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد