اخبار و گزارش ها

دیدار و تبریک فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی به مسئولان محیط زیست استان قم

قم ـ فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان قم با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست، هفته محیط زیست را به مدیرکل و کارکنان این اداره کل تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان قم به همراه رئیس عقیدتی سیاسی این مجموعه با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست، هفته محیط زیست را به مدیرکل و کارکنان این اداره کل تبریک گفتند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در این دیدار با بیان اینکه تعامل و همکاری نیروی انتظامی و این اداره کل در سال های اخیر به خوبی شکل گرفته است، اظهار داشت: به دنبال تعامل و اقدامات مشترک دو مجموعه، تا کنون دستاوردهای ارزشمندی در مقابله با تخلفات زیست محیطی در استان شکل گرفته است.

سید رضا موسوی مشکینی با بیان اینکه سازمان حفاظت محیط زیست برای پاسداری از طبیعت و محیط زیست، نیازمند همکاری و همدلی همه مردم و مسؤولان است، خاطرنشان کرد: قطعا نیروهای متعهد، مخلص و توانمند نیروی انتظامی در مسیر دستیابی به اهداف زیست محیطی، می توانند بهترین یاور و کمک کار باشند.

وی در پایان ضمن قدردانی از مساعدت ها و تلاش های نیروی انتظامی در جهت پیشگیری و مقابله با تخلفات زیست محیطی، بر تداوم و گسترش همکاری های آموزشی و عملیاتی فیمابین تأکید کرد و گفت: حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانی است و امروز نیروی انتظامی برای تأمین امنیت و سلامت مردم، در کنار سازمان حفاظت محیط زیست به خوبی ایستاده است.

سرهنگ موسی مرتضایی کیا نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت حفاظت و حراست از محیط زیست در کشورمان، بر ضرورت توسعه همکاری های مشترک با اداره کل حفاظت محیط زیست استان تأکید کرد و گفت: محیط بانان همواره برای پاسداری از طبیعت جانفشانی می کنند و امروز نیروی انتظامی نیز با قاطعیت با قانون شکنان و متخلفان زیست محیطی برخورد خواهد کرد.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد