اخبار و گزارش ها

مدیرکل محیط زیست قم پا به رکاب شد

مدیرکل محیط زیست قم پا به رکاب شد

قم ـ در پنجمین هفته از اجرای طرح «سه شنبه های بدون خودرو» در قم، مدیرکل حفاظت محیط زیست به همراه تعدادی از کارکنان این داره کل، با دوچرخه در محل کار حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، در ادامه اجرای طرح «سه شنبه های بدون خودرو» در شهر مقدس قم، امروز مدیرکل حفاظت محیط زیست به همراه تعدادی از کارکنان این اداره کل طی برنامه ای نمادین با دوچرخه به محل کار آمدند.

بر اساس این گزارش، این برنامه با حضور رئیس هیأت دوچرخه سواری استان، مسؤولان سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهردای و جمعی از کارکنان اداره کل، اعضای هیأت دوچرخه سواری و فعالان زیست محیطی استان قم از میدان جانبازان تا میدان ارتش به انجام رسید.

سید رضا موسوی مشکینی در حاشیه اجرای این برنامه، بر ضرورت آموزش و فرهنگسازی در رابطه با استفاده هرچه کمتر از وسایل نقلیه شخصی تأکید کرد و گفت: شهروندان باید برای کاهش آلودگی هوا هرچه کمتر از خودرو و موتورسیکلت استفاده کرده و استفاده از وسایل نقلیه عمومی، دوچرخه سواری و پیاده روی را جایگزین آن کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح «سه شنبه های بدون خودرو» در کلانشهر قم، این اقدام را بسیار ارزشمند و مهم دانست و گفت: امروز برای تأمین سلامت عمومی جامعه و دستیابی به شهری پاک و سالم، همه مردم و مسؤولان باید همکاری، همدلی و مشارکت جدی داشته باشند.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1400 سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»