.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 442be87
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  مدیریت سبز در دستگاههای اجرایی استان قم با جدیت پیگیری شود
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مدیریت سبز از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی است که باید با جدیت مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.
 • 1397/12/7 سه‌شنبه2019-02-26T12:23:03+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در کارگاه آموزشی «محیط زیست و دولت سبز» گفت: امروزه یکی از مهمترین اولویت ها در سراسر جهان، مسأله محیط زیست است که متأسفانه تا کنون بسیار مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است.

  وی بر ضرورت اصلاح الگوی مصرف در حوزه های آب، کاغذ، پسماند و انرژی در دستگاههای اجرایی با توجه به وضعیت کنونی زیست محیطی و اقتصادی کشورمان تأکید کرد و گفت: مدیریت سبز از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی است که باید با جدیت مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه کارکنان دستگاههای اجرایی باید هرچه بیشتر آموزش های لازم در رابطه با مدیریت سبز را فرابگیرند، خاطرنشان کرد: اجرای کامل دستورالعمل های مدیریت سبز، نقش بسزایی در ارتقای بهره وری و استفاده درست از منابع در ادارات دولتی خواهد داشت.

  در این کارگاه آموزشی که با حضور رابطین ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان قم در سالن جلسات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد، دکتر رحمتی از پژوهشگران و اساتید پژوهشگاه محیط زیست و توسعه پایدار به توضیح و تبیین مبانی و مفاهیم دولت سبز و نحوه تکمیل فرم های مربوط به مدیریت سبز در دستگاههای اجرایی پرداخت.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ