.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 442be87
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  مدیریت سبز در دستگاههای اجرایی استان قم با جدیت پیگیری شود
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مدیریت سبز از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی است که باید با جدیت مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.
 • 1397/12/7 سه‌شنبه2019-02-26T12:23:03+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در کارگاه آموزشی «محیط زیست و دولت سبز» گفت: امروزه یکی از مهمترین اولویت ها در سراسر جهان، مسأله محیط زیست است که متأسفانه تا کنون بسیار مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است.

  وی بر ضرورت اصلاح الگوی مصرف در حوزه های آب، کاغذ، پسماند و انرژی در دستگاههای اجرایی با توجه به وضعیت کنونی زیست محیطی و اقتصادی کشورمان تأکید کرد و گفت: مدیریت سبز از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی است که باید با جدیت مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه کارکنان دستگاههای اجرایی باید هرچه بیشتر آموزش های لازم در رابطه با مدیریت سبز را فرابگیرند، خاطرنشان کرد: اجرای کامل دستورالعمل های مدیریت سبز، نقش بسزایی در ارتقای بهره وری و استفاده درست از منابع در ادارات دولتی خواهد داشت.

  در این کارگاه آموزشی که با حضور رابطین ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان قم در سالن جلسات سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد، دکتر رحمتی از پژوهشگران و اساتید پژوهشگاه محیط زیست و توسعه پایدار به توضیح و تبیین مبانی و مفاهیم دولت سبز و نحوه تکمیل فرم های مربوط به مدیریت سبز در دستگاههای اجرایی پرداخت.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ