.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 88ce0f4
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  متخلفین تخلیه پسماند در اماکن ممنوع تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: افراد متخلفی که پسماندهای صنعتی را در مراتع و حریم راهها تخلیه می کنند، با همکاری مردم و نیروی انتظامی شناسایی و تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند.
 • 1398/2/19 پنجشنبه2019-05-09T11:05:23+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در سخنانی اظهار داشت: متأسفانه شاهد هستیم که برخی افراد متخلف گاهی از دیگر استانها، پسماندهای صنعتی کارخانجات و کارگاهها را در مراتع و حریم راههای استان قم تخلیه کرده و بلافاصله از محل متواری می شوند.

  وی با بیان اینکه تخلیه و رهاکردن پسماندها در اماکن غیرمجاز جرم بوده و بر اساس قانون مجازات اسلامی و قانون مدیریت پسماندها مجازات های سنگینی را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: قطعا این متخلفان با همکاری افراد بومی و نیروی انتظامی شناسایی و تحت پیگرد قضایی قرار گرفته و به شدت با آنها برخورد می شود.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از پیگیری جدی برای تعیین محل جدید و مناسب برای دفع پسماندهای صنعتی در استان خبر داد و گفت: همه مردم و مسؤولان باید با همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر، با تخلفات و ناهنجاری ها در حوزه محیط زیست مقابله کنند تا بتوانیم آینده بهتری را برای کشورمان و فرزندانمان رقم بزنیم.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ