.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 66613d0
 • معاون استاندار قم:
  سازمان حفاظت محیط زیست باید جنبه های اجرایی بیشتری داشته باشد
  قم ـ معاون عمرانی استانداری قم گفت: سازمان حفاظت محیط زیست کشور باید با بازنگری در ضوابط و قوانین، از جنبه های نظارتی صرف فاصله گرفته و جنبه های اجرایی بیشتری داشته باشد.
 • 1398/3/22 چهارشنبه2019-06-12T13:18:59+04:30.
 • محسن بهشتی در دیدار جمعی از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست و اعضای تشکل ها و فعالان زیست محیطی استان قم افزود: در سال های گذشته به خوبی دیده ایم که صرف توصیه و تذکر راه به جایی نبرده و عدم اجرایی بودن این سازمان باعث شده در بحران های زیست محیطی به اهداف خود نرسد.

  وی با بیان اینکه باید بیش از گذشته در رابطه با سیاست ها و رویدادهای توسعه ای، منطقی و کارشناسی شده عمل کنیم، اظهار داشت: امروز باید به سمتی گام برداریم که تولید و اشتغال و صنعت را بدون آلودگی های زیست محیطی داشته باشیم، چنانچه می توانیم همچون گذشته باغ شهر داشته و بهره مندی از باغ و بوستان را در کنار شهرنشینی تجربه کنیم.

  معاون عمرانی استانداری قم یکی از معضلات رو به گسترش در شهر قم را مورد توجه قرار داد و گفت: متأسفانه شاهد هستیم که در برخی از نقاط شهر، موش های بزرگ در حال افزایش بوده و موجب نگرانی شهروندان شده اند که باید در سریعترین زمان با برنامه درست و مناسب، این مشکل بوجود آمده را به شدت کنترل کنیم.

  وی در پایان نحوه مدیریت پسماند در قم را همچون انسان های نخستین دانست و گفت: دفن کردن زباله ها ابتدایی ترین نحوه برخورد با پسماندهاست و ما باید تلاش کنیم با جذب سرمایه گذاری مناسب به سمت تفکیک در مبداء و مقصد و بازیافت زباله حرکت کنیم.

  مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به همراه جمعی از دبیران و اعضای تشکل های مردم نهاد و فعالان زیست محیطی به مناسبت هفته محیط زیست در سالن جلسات امام جواد (ع) با بهرام سرمست استاندار قم دیدار و گفت و گو کردند.

  ۱۵ خردادماه روز جهانی محیط زیست بوده و همه ساله از ۱۵ لغایت ۲۱ خردادماه به عنوان هفته محیط زیست نامگذاری شده است و در سراسر کشور برنامه هایی با هدف گرامیداشت، فرهنگسازی و اطلاع رسانی در رابطه با اهمیت و جایگاه محیط زیست برگزار می شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ