.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 792a7c2
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  برای دستیابی به شهر سبز همه باید اعتقادی راسخ داشته باشند
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مردم و مسؤولان برای دستیابی به شهر سبز و محیط زیست پاک و سالم باید عزم و اراده جدی و اعتقادی راسخ داشته باشند.
 • 1398/4/6 پنجشنبه2019-06-27T09:14:20+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در نشست بررسی راهکارهای توسعه ساختمان های سبز در قم گفت: کلانشهر قم با توجه به جایگاه علمی، سیاسی و معنوی به عنوان پایلوت «شهر سبز» مطرح شده است و همه باید برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم.

  وی بر ضرورت سیاستگزاری واحد در حوزه محیط زیست در مدیریت شهری تأکید کرد و گفت: برای دستیابی به شاخصها و مؤلفه های شهر سبز و برخورداری از محیط زیست پاک و سالم، همه مردم و مسؤولان باید عزم و اراده جدی و اعتقادی راسخ داشته باشند، زیرا بدون دغدغه جدی نسبت به محیط زیست این مسأله تحقق نمی پذیرد.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه باید با برنامه ریزی درست و جامع، تخصیص اعتبارات لازم و هماهنگی و مشارکت همگانی در راستای بهبود وضعیت محیط زیست گام برداریم، خاطرنشان کرد: باید طرح و برنامه مشخص برای توسعه ساختمان های سبز در قم تدوین و ارائه شود.

  وی در پایان لزوم اخذ مجوز از کارگروه آمایش استان قم را نیز مورد توجه قرار داد و گفت: دستگاههای اجرایی باید هرکدام نحوه همراهی و همکاری خود در جهت تحقق شهر سبز به ویژه توسعه ساختمان های سبز در قم را کاملا مشخص کرده تا بتوانیم اقدامات بعدی را به خوبی انجام دهیم. 


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ