.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: f31404d
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  یگان حفاظت محیط زیست امروز مقتدرتر از همیشه در صحنه حضور دارد
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: یگان حفاظت محیط زیست کشورمان امروز مورد توجه جدی مردم و مسؤولان قرار گرفته و مستحکم تر و مقتدرتر از همیشه در صحنه حضور دارد.
 • 1398/4/24 دوشنبه2019-07-15T09:34:43+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در مراسم گرامیداشت «روز ملی محیط بان» در این اداره کل گفت: امروز یگان حفاظت محیط زیست کشورمان، مستحکم تر و مقتدرتر از همیشه در عرصه حفظ و حراست از محیط زیست میهن عزیزمان حضور دارد.

  وی با بیان اینکه حوزه محیط بانی در سال های گذشته مورد توجه جدی مردم و مسؤولان قرار گرفته و امروز دارای پایگاه مردمی و جایگاه و ساختار ویژه ای است، خاطرنشان کرد: با تصویب لایحه حمایت از محیط بانان در مجلس شورای اسلامی، باید از این فرصت ارزشمند به خوبی بهره مند شده و تحرک حوزه محیط بانی را افزایش دهیم.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به وظایف و مسؤولیت های گسترده محیط بانان در پیشگیری و مقابله با تخلفات زیست محیطی، تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از امکانات و تجهیزات نوین و برگزاری دوره های آموزشی مناسب، ظرفیت و توان عملیاتی یگان حفاظت محیط زیست هرچه بیشتر توسعه یابد.

  وی از برنامه ها و اقداماتی که در سالهای گذشته برای بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی محیط بانان به انجام رسیده است، قدردانی کرد و گفت: با ارتقاء سطح حفاظتی مناطق و زیستگاهها و توجه جدی به تالابهای استان قم، وظایف محیط بانان در استان بسیار سنگین تر و حساس تر از گذشته است.

  در پایان این مراسم از محیط بانان مهدی ابوالقاسمی و محمدرضا الیاسی به عنوان محیط بانان نمونه استان قم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

  سالروز میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به عنوان «روز ملی محیط بان» نامگذاری شده است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ