.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 209aaa9
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در قم صادر نمی شود
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاههای اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در استان قم صادر نمی شود.
 • 1397/8/26 شنبه2018-11-17T10:58:30+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار جمعی از شکارچیان مجاز استان در سخنانی اظهار داشت: بروز مشکلات زیست محیطی در جامعه، همه ما و فرزندانمان را به شدت تحت تأثیر قرار داده و کیفیت زندگی را نامطلوب می سازد.

  وی بر ضرورت ایجاد یک تشکل مشخص و معین برای شکارچیان مجاز در جهت ایجاد تعامل دوسویه با نهادهای اجرایی و بیان دیدگاهها و خواسته های آنها تأکید کرد و گفت: افرادی که به قوانین و ضوابط احترام می گذارند، باید مورد احترام قرار گرفته و نباید نسبت به آنها بدبینی داشته باشیم.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه بی اخلاقی و زیرپا گذاشتن قانون از هر دو طرف شکارچیان و محیط بانان به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: کسانی که در حوزه شکار و صید با علم و آگاهی تخلفی انجام می دهند، قابل بخشش و مسامحه نیست.

  وی همچنین تصریح کرد: محیط بانان سراسر کشور در آموزش های حین خدمت، نحوه تعامل با شکارچیان مجاز و غیرمجاز را به خوبی فراگرفته اند و اگر یک شکارچی معتقد است که به او ظلم و بی احترامی شده است، باید پیگیر حق و حقوق خود باشد.

  موسوی در پایان با بیان اینکه موضوع قرق های اختصاصی در استان قم نیز قابل پیگیری بوده و مسیر قانونی آن وجود دارد، گفت: استان قم به دلیل تراکم بالای مرغداری ها از کانون های آنفولانزای پرندگان در کشور بوده و در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاههای اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در این استان صادر نمی شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ