.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 209aaa9
 • مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم:
  پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در قم صادر نمی شود
  قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاههای اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در استان قم صادر نمی شود.
 • 1397/8/26 شنبه2018-11-17T10:58:30+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی در دیدار جمعی از شکارچیان مجاز استان در سخنانی اظهار داشت: بروز مشکلات زیست محیطی در جامعه، همه ما و فرزندانمان را به شدت تحت تأثیر قرار داده و کیفیت زندگی را نامطلوب می سازد.

  وی بر ضرورت ایجاد یک تشکل مشخص و معین برای شکارچیان مجاز در جهت ایجاد تعامل دوسویه با نهادهای اجرایی و بیان دیدگاهها و خواسته های آنها تأکید کرد و گفت: افرادی که به قوانین و ضوابط احترام می گذارند، باید مورد احترام قرار گرفته و نباید نسبت به آنها بدبینی داشته باشیم.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با بیان اینکه بی اخلاقی و زیرپا گذاشتن قانون از هر دو طرف شکارچیان و محیط بانان به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: کسانی که در حوزه شکار و صید با علم و آگاهی تخلفی انجام می دهند، قابل بخشش و مسامحه نیست.

  وی همچنین تصریح کرد: محیط بانان سراسر کشور در آموزش های حین خدمت، نحوه تعامل با شکارچیان مجاز و غیرمجاز را به خوبی فراگرفته اند و اگر یک شکارچی معتقد است که به او ظلم و بی احترامی شده است، باید پیگیر حق و حقوق خود باشد.

  موسوی در پایان با بیان اینکه موضوع قرق های اختصاصی در استان قم نیز قابل پیگیری بوده و مسیر قانونی آن وجود دارد، گفت: استان قم به دلیل تراکم بالای مرغداری ها از کانون های آنفولانزای پرندگان در کشور بوده و در سال جاری بر اساس بررسی کارشناسی دستگاههای اجرایی ذیربط، پروانه شکار پرنده برای پیشگیری از شیوع آنفولانزا در این استان صادر نمی شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ