اخبار و گزارش ها

محیط بان نمونه استان قم تجلیل شد

قم ـ محیط بان نمونه استان قم با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، حامد گمنام محیط بان نمونه استان قم در سال 99 با حضور سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.

محبت خانی در این مراسم بر ضرورت ارتقاء و بهبود امکانات و تجهیزات محیط بانی تأکید کرد و گفت: در یگان حفاظت محیط زیست پیشگیری از جرم و تخلف، در اولویت است و باید به گونه ای عمل کنیم که آمار تخلفات در مناطق چهارگانه بسیار کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به حمایت حقوقی از محیط بانان در حین انجام وظیفه، خاطرنشان کرد: محیط بانان باید تمامی قوانین و ضوابط به ویژه قانون بکارگیری سلاح را به خوبی رعایت کرده و با قدرت و تلاش بیشتر به وظایف ارزشمند خود در مناطق ادامه دهند.

مشاور انتظامی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پایان از اجرای طرح یکپارچه کردن بیسیم سراسری محیط بانان به زودی خبر داد و گفت: بیسیم های در نظر گرفته شده جدید دارای سیستم GPS هستند که می تواند از این طریق کنترل و نظارت بهتر را حتی از مرکز یگان هم انجام داد.

محبت خانی همچنین در سفر یک روزه به شهر مقدس قم ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) و دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان و امام جمعه قم، از پاسگاه محیط بانی و منطقه شکار ممنوع کهک بازدید کرد.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد