اخبار و گزارش ها

اعطای احکام اعضای شورای امر به معروف اداره کل محیط زیست استان قم

قم ـ همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر، احکام اعضای شورای امر به معروف اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به آنها اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، همزمان با ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره کل با حضور جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار شد.
سید محمدتقی حسینی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم در این جلسه در سخنانی اظهار داشت: امروز برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، باید این فرهنگ درجامعه نهادینه شده و به یک باور عمومی تبدیل شود تا کارکرد مؤثر خود را داشته باشد.
وی با بیان اینکه آموزش چیستی، چرایی و به ویژه چگونگی امر به معروف و نهی از منکر بسیار اهمیت داشته و باید در اولویت قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: گروه‌های مردمی فعال در این حوزه امر به معروف در استان قم کاملا حمایت می‌شوند.
در پایان این جلسه که با حضور مدیرکل، معاونین و جمعی از کارکنان حفاظت محیط زیست استان قم برگزار شد، احکام اعضای این شورا در اداره کل به آنها اعطاء شد.
همچنین به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، کارگاه آموزشی ویژه بانوان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد