اخبار و گزارش ها

پیام تبریک مدیرکل محیط زیست استان قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک مدیرکل محیط زیست استان قم به مناسبت هفته دفاع مقدس

قم ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز هشت سال جنگ تحمیلی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، سید رضا موسوی مشکینی با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای سرافراز جنگ تحمیلی را گرامی داشته و بر ضرورت ادامه مسیر آزاده خواهی و عزت مندی ملت غیور ایران اسلامی با تکیه بر فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت تأکید کرد.
در پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است: هفته دفاع مقدس یادآور یکی از بزگترین حماسه های تاریخی و الهام بخش کشورمان و نمادی از حق طلبی، عزت مندی، آزاده خواهی و استکبارستیزی ملت غیور ایران اسلامی است.
مردم مؤمن و انقلابی کشورمان در هشت سال جنگ نابرابر با نظام سلطه، مقاومت و ایستادگی بی نظیر خود در برابر زورگویی و زیاده خواهی دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و از این توطئه شوم، فرصتی برای اوج گیری و رسیدن به قله های عزت و افتخار آفریدند.
رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با ایمان و اعتقاد راسخ و تأسی به مکتب سرخ عاشورای حسینی، توانستند هژمونی مستکبران غربی را در هم شکسته و امروز شاهدیم که چگونه آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر صهیونیستی در سراشیبی سقوط و نابودی قرار گرفته اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام «شهید حاج قاسم سلیمانی» و دیگر فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به ویژه سرداران و 6 هزار شهید استان قم، امیدوارم بتوانیم با تبعیت از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تکیه بر فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت، بتوانیم در مسیر پیروزی، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداریم.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد