اخبار و گزارش ها

مربیان فوتبال قم، پای کار محیط زیست آمدند

مربیان فوتبال قم، پای کار محیط زیست آمدند

قم ـ جلسه همفکری و هم اندیشی کانون مربیان فوتبال و اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم به مناسبت روز «مربی، محیط زیست و مسؤولیت اجتماعی» در سالن شهدای محیط بان این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم در این جلسه با بیان اینکه مربیان ورزشی جایگاه مهمی در تربیت کودکان و نوجوانان دارند، اظهار داشت: همه ما باید با رفتار و گفتار درست خود، هدایتگر نسل آینده ساز کشورمان به سمت جامعه‌ای سالم و توسعه‌یافته باشیم.

محمدحسین بازگیر با اشاره به برخی چالش ها و بحران های زیست محیطی در کشورمان، بر الگو بودن مربیان ورزشی در حفظ و حراست از محیط زیست تأکید کرد و گفت: مربیان فوتبال استان می توانند با افزایش دانش و آگاهی خود در حوزه های زیست محیطی، الگوی رفتاری مناسبی در این زمینه باشند.

در این جلسه همچنین فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم برخی از ظرفیت ها و معضلات زیست محیطی استان را بیان نموده و جمعی از مربیان پیشکسوت استان قم نیز ضمن اعلام آمادگی جهت برگزاری مسابقه دوستانه با تیم محیط بانان، بر ضرورت توجه و تلاش برای نجات طبیعت و محیط زیست تأکید کردند.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
مهار تورم ، رشد تولید